قوانین سایت و موارد مورد توجه بازدیدکنندگان محترم سایت

۱- شما با استفاده از سایت قائم شهری و یا هر یک از خدمات قائم شهری، تمام شرایط و قوانین سایت را پذیرفته اید و ملزم به رعایت آن می باشید. توجه داشته باشید که قوانین سایت بروزرسانی خواهند شد و شما می بایست، آنها را با دقت مطالعه کرده و به آن عمل نمایید.

۲- سایت قائم شهری، نفوذ یا کنترلی بر صاحبان کسب و کارها و فعالیتها و محصولات و خدمات و سایر موارد ارائه شده توسط آنها را ندارد، لذا مسئولیت هر گونه اعمال صورت گرفته از سوی صاحبان این کسب و کارها و یا خدمات و محصولات ارائه شده توسط آنها ، از جمله اعمالی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی باشد، بر عهده ی ما نبوده و رفع هرگونه شکایت و ادعا و یا اتفاقات ناشی از ارتباطات مادی و معنوی بازدیدکنندگان سایت با آنها به عهده ی صاحبان این کسب و کارها می باشد.

۳- کسبه و مشاغل و محصولات و خدماتی که در بخشهای مختلف سایت معرفی می شوند، بدیهی ست که تنها بخشی از مشاغل و کسب و کار و محصولات و خدمات ارائه شده درشهر قائم شهر هستند که به پیشنهاد سایت قائم شهری و به اختیار خودشان و یا به درخواست ایشان، در بخشهای مختلف سایت نمایش داده می شوند.

۴- از کلیه ی کاربران و بازدیدکنندگان گرامی سایت و مراجع نظارتی تقاضامندیم در صورت مشاهده ی مواردی مغایر با قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران، به قائم شهری گزارش دهند. همچنین می توانید گزارشها را از طریق ایمیل report@ghaemshahri.ir اطلاع رسانی نمایید.

۵- توجه داشته باشید که، سایت قائم شهری فقط از طریق شماره های زیر با شما تماس برقرار خواهد نمود:

شماره تلفن همراه: 09037075382

لطفاً تحت هیچ شرایطی، هیچگونه وجوه مالی، اطلاعات و مشخصات، و یا مدارکی را به بهانه ی ثبت نام و یا تبلیغات و یا موارد دیگر در سایت قائم شهری، در اختیار هر شخصی که خود را از طرف سایت قائم شهری معرفی می نماید، قرار ندهید. مگر اشخاصی که از طریق شماره های ذکر شده در بالا با شما تماس برقرار می کنند.
بدیهی هست در صورت غفلت و خوردن فریب افراد شیاد و کلاهبردار، مسئولیت آن بر عهده خود شما خواهد بود.

پیشنهاد ما این است تا به صفحه ی هشدار پلیس در سایت قائم شهری و همچنین بخش های مرتبط از سایت اصلی پلیس فتا، مراجعه کرده و هشدارهای پلیس فتا را مطالعه نموده و آگاهی خود را افزایش داده و به دستورات پلیس فتا عمل نمایید.